22. martā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Saldus novadu. Tās laikā Valsts prezidents tikās ar Saldus novada domes vadību un Saldus novada uzņēmējiem, kā arī klātienē apskatīja vairākus uzņēmumus, to skaitā SIA “Tērvete food”, un Saldus mājražotāju vakara tirgu. Tāpat Valsts prezidents apmeklēja pulkveža Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”.  

Šī diena Druvas saldējuma ražotnes komandai atmiņā paliks vēl ilgi – lai gan katrs tās viesis ir īpašs, satikt Valsts prezidentu un pacienāt viņu ar tikko gatavotu cigoriņu saldējumu un saldējuma kokteili ir sevišķi pagodinoši, tāpat kā dzirdēt atzinīgus vārdus, jo pats Edgars Rinkēvičs par šo vizīti sociālajos tīklos saka: ”40 gadus vēlāk beidzot sapņu darbā – saldējuma cehā pie konveijera Saldū, gatavojam Druvas cigoriņu saldējumu.”

Sapņu darbā saldējumu nogaršot izdevās ne tikai Valsts prezidentam, bet arī viņa komandai, tai skaitā dienesta sunim, kurš mielojās ar un atzinīgi novērtēja Druvas saldējuma ražoto mīluļu jeb suņu saldējumu, kas tiks ieviests tirgū jau šajā gadā.

Pēc Valsts prezidenta vizītes mūsu komanda jutās patiesi iedvesmota turpināt iesākto un sasniegt vēl daudz jauna un interesanta!

Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.