SIA "Tērvete food" ir uzņēmums ar vairāk nekā 36 gadu pieredzi saldējuma ražošanā. Saldējuma gatavošanu mēs uztveram ar atbildību un zinām, kā jāgaršo izcili gardam saldējumam, kas top no īsta piena. Arī biznesa attīstība un jaunu produktu izstrāde šobrīd ir mūsu fokuss, un labprāt dalīsimies ar savu pieredzi!

Esi laipni aicināts un gaidīts apmeklēt SIA "Tērvete food" Atvērto durvju dienā, kas notiks 2023. gada 20. aprīlī, no 11:00 - 14:00, Kuldīgas šosejā 4, Druvā, Saldus novadā.

Pasākuma laikā Tev būs iespēja tikties ar uzņēmuma attīstības vadītāju, ražošanas vadītāju / pārtikas tehnologu, sniegsim Tev ieskatu produktu attīstībā, apmeklēsi ražošanu brīdī, kad tiek ražots saldējums, varēsi nobaudīt tikko svaigi ražotu un gardu saldējumu, uzzināsi noderīgu informāciju par pārtikas tehnoloģijām un pārtikas tehnologa darba ikdienu.

Aicinām pieteikties studentus, kurus interesē pārtikas (saldējuma) ražošanas nozare, kuri nopietni apsver veidot savu profesionālo karjeru šajā nozarē attīstības vadītāja, pārtikas tehnologa, ražošanas vadītāja vai ražošanas darbinieka amatā. Gaidām arī tos studentus, kuriem interesē ražošanas tehniskā puse - iekārtas, to apkalpošana un uzturēšana.

Piesakies Atvērto durvju dienai šajā saitē: https://saite.lv/Mee