Saldējums uz kociņa

Katra paaudze ir pelnījusi īpašo bērnības saldējuma garšu! Ērti baudāms saldējums uz kociņa, radīts no svaiga Tērvetes piena un papildināts ar kraukšķīgu šokolādes kārtiņu. No klasiskām līdz spirdzinoši jaunām - šīs garšas patiesi ir vērts nobaudīt.

Vairāk

Klasiskie saldējumi

Garšas, ko bauda un atceras no paaudzes paaudzē - klasika, kas sagādās prieku, tik gaišu kā bērnībā! Radīts no svaiga Tērvetes piena un pildīts pašu gatavotās vafeļu glāzītēs.

Vairāk

Ogu saldējumi

Bagātīga dabas garša, ko glabā pasaulē priekpilnākais gardums - saldējums! Ogu ievārījums un piens pašu ceptās vafeļu glāzītēs veido garšu harmoniju, kas uzburs vasaru ikvienā gadalaikā.

Vairāk

Saldējums 1l iepakojumā

Laiks prieku baudīt karotēm! Unikālās Druvas saldējuma garšas 1l iepakojumos, kas ļaus krietni pamielot sirdis un vēderus.

Vairāk

Kokteiļu saldējums

Īsteni maigs un bagātīgs saldējumu, kas pagatavots tikai no kvalitatīvām sastāvdaļām un svaiga Tērvetes piena - ērts uzglabāšanai, baudīšanai un izmantošanai receptēs, kas atsvaidzinās vasaras izjūtu!

Vairāk

HoReCa

No klasikas līdz šokolādes-olu liķiera saldējuma bagātībai - 20 pārsteidzošas garšas 2-2,5 kg iepakojumos, kas īpaši piemēroti kafejnīcām, restorāniem un bāriem.

Ja kārdinājums ir liels, bet restorāns nepieder, vairākas no šīm garšām pieejamas arī Druvas un Saldus firmas veikalā un Cash Carry Promo veikalos. Ņem lielo karoti!

Vairāk
Adrese
Kuldīgas šoseja 4, Druva
© 2022 Tērvete food SIA
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram