Saldējums uz kociņa

Katra paaudze ir pelnījusi īpašo bērnības saldējuma garšu! Ērti baudāms saldējums uz kociņa, radīts no svaiga Tērvetes piena un papildināts ar kraukšķīgu šokolādes kārtiņu. No klasiskām līdz spirdzinoši jaunām - šīs garšas patiesi ir vērts nobaudīt.

Vairāk

Saldējumi vafelē

Garšas, ko bauda un atceras no paaudzes paaudzē - klasika, kas sagādās prieku, tik gaišu kā bērnībā! Radīts no svaiga Tērvetes piena un pildīts pašu ceptās vafeļu glāzītēs.

Vairāk

Saldējums 1l iepakojumā

Laiks baudīt prieku karotēm! Unikālās Druvas saldējuma garšas 1l iepakojumos, lai priekā varētu dalīties arī ar ģimeni un draugiem!

Vairāk

Kokteiļu saldējums

Īsteni maigs un bagātīgs saldējums, kas pagatavots tikai no kvalitatīvām sastāvdaļām un svaiga Tērvetes piena - ērts uzglabāšanai, baudīšanai un izmantošanai receptēs, kas atsvaidzinās vasaras izjūtu!

Vairāk

HoReCa

No klasikas līdz absolūtai eksotikai - vairāk kā 20 pārsteidzošas garšas 2-2,5 kg iepakojumos, kas īpaši piemēroti kafejnīcām, restorāniem un bāriem.

Vairāk
Adrese
Kuldīgas šoseja 4, Druva
© 2023 Tērvete food SIA
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram