Mēs cienām savu darbu un patiesi lepojamies ar tā rezultātu

Mūsu komanda

Mēs cienām savu darbu un patiesi lepojamies ar tā rezultātu

Mūsu komanda

Tradīcijas

Garšu, kas atmodina laimīgākās atmiņas, sniedz gadu desmitiem pārbaudītas receptes un gatavošanas noslēpumi, kas pārmantoti no pieredzējušiem meistariem.

Tīra garša

Mēs ticam, ka īsteni maigu un bagātīgu saldējumu var pagatavot tikai no kvalitatīvām sastāvdaļām - svaigām ogām un cigoriņiem, gardākās šokolādes un pilnvērtīga lauku piena.

Kvalitāte

Mēs pārzinām un īstenojam ik soli Druvas saldējuma tapšanā - no receptēm, kas pilnveidotas kopš 1986. gada, līdz mūsu saimniecībā iegūtam, svaigam pienam un pašu ceptām saldējuma vafeļu glāzītēm.

Mēs zinām, kā jāgaršo īstam saldējumam!

Mēs saldējuma gatavošanu uztveram ar atbildību. 37 gadu pieredze nodrošina, ka zinām, kā jāgaršo īstam saldējumam. Saldējums, kas aicina atcerēties bērnības prieka garšu, var tapt tikai no īsta piena un atbilstoši gadu desmitiem lolotām receptēm.

Mēs zinām, kā garšo paaudzēs mīlēts saldējums, un turpināsim tādu radīt. Mēs zinām, ka laiki mainās, tāpēc sekojam tendencēm, lai radītu mūsdienīgus un kvalitatīvus piena saldējumus - jo katrs ir pelnījis bērnības garšu, ko vērts atcerēties.

Stipras saknes ļauj rasties visvērtīgākajiem augļiem. Lepojamies, ka SIA Tērvete food ietilpst Agrolats Group - ģimenes uzņēmumā ar vairāku gadu desmitu pieredzi un spēcīgām vērtībām, kas vainagojušās sasniegumos, ko ciena gan Latvijā, gan pasaulē.

Garša, kuru atceras!

Mēs pārzinām un īstenojam ik soli Druvas saldējuma tapšanā.
Sekojam tendencēm, lai radītu mūsdienīgus un kvalitatīvus piena saldējumus.

Druvas komandā strādā profesionāļi, kas ciena savu darbu

Ar prieku strādā tā, lai ar paveikto varētu lepoties. Mūs vieno kopēji mērķi un vērtības, kas patiesi būtiskas visiem un katram no mums.
Adrese
Kuldīgas šoseja 4, Druva
© 2023 Tērvete food SIA
crossmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram