Agrolats Grupas sadarbības uzņēmums  SIA “Tērvete Food” šo gadu uzsākusi darbīgi, atjaunojot zīmola “Druvas saldējums” iepakojuma dizainu, paplašinot produktu piedāvājumu un attīstot jaunus darbības virzienus. Uzņēmums fokusējas uz zīmola attīstību, paplašina eksporta tirgus, un tāpēc īpaši būtiska ir jaunu, aktuālu produktu ieviešana. Tāpat, rūpējoties par lojālajiem klientiem, uzņēmums meklē arvien jaunus risinājumus garšas baudījumam.

Ideālais saldējums uz kociņa
“Druvas saldējuma” produktu grozu šosezon, cita starpā, papildina jaunie mini saldējumi uz kociņa – Mango-apelsīnu saldējums piena šokolādē, Sāļās karameles saldējums Amber šokolādē, Piparmētru saldējums tumšajā šokolādē un Cigoriņu saldējums tumšajā šokolādē. Jauno saldējumu garšu, kā arī to ērto izmēru jau novērtējuši klienti, sniedzot pozitīvas atsauksmes. Īpaši iecienīts jau kļuvis Sāļās karameles saldējums Amber šokolādē tā neparasti garšīgās kompozīcijas dēļ.
“Meklējot risinājumu izcilākajam saldējumam uz kociņa, saldējumu glazūrai izmantojam augstvērtīgu premium šokolādi, lai sniegtu īpaši kraukšķīgu un reizē kūstošu garšas piedzīvojumu, kas ļoti labi papildina mūsu konceptu, nodrošinot kvalitatīvu saldējumu,” stāsta SIA “Tērvete food” ražošanas vadītāja, pārtikas tehnologs Sanita Vaičkus“Produktu izstrādē ņēmām vērā to, ka siltā laikā saldējums īpaši ātri kūst, tādēļ ikdienas skrējienā saldējuma izmēram ir būtiska nozīme, lai līdz pēdējam kumosam produkts būtu īpaši gards un joprojām kraukšķīgs. Tāpat mini eskimo ir īpaši piemēroti mazākajiem mūsu klientiem. ”

Sadarbībā ar SIA “Lāči” top jauna saldējumu līnija “KOPĀ”
Veiksmīgas sadarbības rezultātā ar iemīļoto pašmāju ražotāju “Lāči” ir tapusi jauna produktu līnija “KOPĀ”, kur “Lāču” iecienītākās produktu receptes tika pārnestas deserta saldējumu formātā - Plombīrs ar balzāmu, rudzu rīvmaizi un tumšo šokolādi, Plombīrs ar rudzu maizi, žāvētiem augļiem un lazdu riekstiem un Plombīrs ar brauniju, aveņu mērci un tumšo šokolādi. Abus ražotājus vieno fokuss uz lokālajām izejvielām un vēlme aicināt sabiedrību vairāk laika pavadīt kopā ar savējiem.
SIA “Tērvete food” vadītājs Valdis Blūms norāda uz pievienoto vērtību ražotāju sadarbībai, jo jaunu produktu radīšana kopā nozīmē arī pieredzes un zināšanu mijiedarbību: “Latvijā ir daudz lielisku ražotāju, kuru sadarbībā potenciāli var tikt radīti brīnišķīgi risinājumi. Nolēmām apvienot mūsu un “Lāči” kopīgās vērtības un ambīcijas par augstvērtīgu produktu kvalitāti, kā rezultātā jau no jūnija veikalu tīklos būs pieejami jaunie produkti.”

“Druvas Pagrabiņš” atsācis darbību
Joprojām oriģinālais Cigoriņu saldējums ieņem stabilu vietu pircēju izvēlē, savukārt, šogad ieviestie jaunie produkti priecēs tos klientus, kuriem patīk doties garšu piedzīvojumos. “Druvas saldējums” produkti pieejami veikalu tīklos visā Latvijā, taču ražotnes veikalā un pavisam nesen atvērtajā “Pagrabiņā” Saldū pieejams visplašākais produktu klāsts. Pieejama, cita starpā, oriģināla aukstā kafija ar cigoriņu saldējumu – Frappe -, taču vispieprasītākie ir komplekti no dažādu saldējumu bumbām, radot savu īpašo garšas buķeti. Uzņēmums domā arī par to klientu daļu, kam “Druvas saldējums” veikali nav pa ceļam, tāpēc tiek nodrošināta saldējuma piegāde uz mājām vai uzņēmumu ofisiem, kas pēdējā laikā kļuvis īpaši pieprasīti.

“Gandarījumu rada katra pozitīvā atsauksme, kuru saņemam, un tieši tāpēc ir prieks censties radīt arvien jaunus risinājumus saldējumu pasaulē. Mūsu sekotāji sociālajos tīklos ir aktīvi, gan iesakot jaunas garšas, gan novērtējot produktus, ko ņemam vērā arī lēmumu pieņemšanā produktu attīstībai. Esam pateicīgi par mūsu sekotāju atbalstu, atbildot ar mūsu jaunieviestajiem gardumiem,” atzīmē Valdis Blūms.

SIA "Tērvete Food" ražo Druvas saldējumu no īsta piena, 35 gadu pieredze nodrošina zināšanas par to, kā jāgaršo īstam saldējumam, savukārt, vēlme vienmēr iepriecināt un pārsteigt klientus sniedz neaizmirstamas garšas jaunos produktos.
SIA "Tērvete Food" ietilpst "Agrolats Group" - ģimenes uzņēmumā ar vairāku gadu desmitu pieredzi un spēcīgām vērtībām.

SIA “Tērvete Food” apgrozījums 2021.gadā: 2 260 000 EUR
SIA “Tērvete Food” darbinieku skaits 2021.gadā: 35