Druvas saldējums sezonu sāk ar sprakšķošiem un vasarīgiem pārsteigumiem

SIA “Tērvete food”, kas ietilpst Agrolats Grupas uzņēmumu saimē, 2023.gadā turpina ieviest arvien jaunus saldējumu veidus un garšas, sniedzot veldzējošo gardumu dažādām auditorijām un gaumēm.

Mini eskimo arī īpaši bērniem

Šīs sezonas lielākais pārsteigums ir jauni saldējumi mini eskimo grupā, kas lielu popularitāti ieguva jau pagājušā gadā, kad Sāļās karameles saldējums Amber šokolādē ieguva 3.vietu 2021./2022.gada jauno piena produktu kategorijā “Saldējums”. Šī gada jaunumi – Zemeņu cukurvates saldējums ar sprakšķiem un Zili brīnumi ar sprakšķiem – solās būt īpaši iecienīti jaunāko klientu vidū, jo līdzās garšas baudījumam nodrošina arī patīkamu pārsteigumu – sprakšķošus karameles gabaliņus katrā saldējumā.

“Domājot par mūsu jaunāko auditoriju, līdzās TUTAS BIO saldējumiem vēlējāmies izveidot arī ko košāku un pārsteigumiem pilnu – kā jau bērniem tas patīk -, tāpēc tapa Zemeņu cukurvates saldējums ar sprakšķiem un Zili brīnumi ar sprakšķiem, kuru radīšanā izmantotas augstākās kvalitātes izejvielas,” stāsta SIA “Tērvete food” ražošanas vadītāja, pārtikas tehnologs Sanita Vaičkus.

Divi vienā

Rūpējoties par to, lai arī klasiski iecienītās garšas tiktu pasniegtas pavisam jaunā veidā, šogad radīti arī jauni  saldējumi pašu ceptā vafeļu glāzītē - “divi vienā”, proti, vienā saldējuma vafelītē tiek pildīti divi dažādu garšu saldējumi. Citronu sorbets tiek apvienots vienā saldējumā ar vaniļas plombīru, radot “Vasaras” saldējumu, bet Pandas saldējumu līniju papildinās divi “divi vienā” saldējumi – Vaniļas-šokolādes PANDA vafeļu glāzītē un Vaniļas-zemeņu PANDA vafeļu glāzītē. Tāpat kā citu Druvas saldējumu vafeles, arī PANDAS līnijas vafeles tiek ceptas uz vietas Druvas saldējuma ražotnē. Jauno produktu izveidē investēti aptuveni 40’000 eiro.

Veikals arī Rīgā

Ne tikai jaunas garšas ir Druvas saldējuma šīs sezonas novitāte, proti -  tagad arī Rīgā būs iespējams klātienē iegādāties visu plašo Druvas saldējumu klāstu, kas sastāv no vairāk kā 40 dažādiem saldējumu veidiem. Jaunais pop-up veikals atrodas Republikas laukumā 3 un jau no aprīļa vidus gaidīs ciemos visus lielos un mazos aukstā garduma cienītājus.

SIA “Tērvete food” ir saldējuma zīmola “Druvas saldējums” ražotājs. Tas priecē klientus nu jau vairāk kā 36 gadus, un šobrīd uzņēmums piedāvā vairāk kā 40 dažādus saldējuma veidus - gan klasiskas un iemīļotas garšas, gan neierastus saldējuma veidus. 2023.gads uzņēmumam solās būt īpaši darbīgs un aktīvs, stiprinot savas pozīcijas tirgū un paplašinot ražošanu citā segmentā.